Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Apocalypse se bude zaměřovat na mladé mutanty

Napsáno 1. února 2014 | Film 

Když bylo oznámeno, že se v roce 2016 objeví film X-Men: Apocalypse, polovina lidí netušilo, zda se bude film odehrávat s mladými X-Meny, starými X-Meny a nebo s mladými i starými, stejně jako u Budoucí Minulosti. Dosud byli jen informace o tom, že na film by měl odkazovat X-Men: Budoucí Minulost, avšak teď dorazila zpráva o tom, že se X-Men: Apocalypse, bude více zaměřovat na mladé X-Meny.

"Jedna z věcí, která mě nejvíce zajímala, jsou pravěcí mutanti. Co si lidé před staletí mysleli o mutantech, kdy ještě neexistovala věda a technika? A ještě důležitější je, co si o sobě mutanti mysleli že jsou? Bohové? Andělé? Démoni? Žili před sto lety, čím se za tu dobu stali? Přežil někdo?, říká režisér Bryan Singer. Film se bude odehrávat po Budoucí Minulosti: "To co se stane v tomto filmu, bude mít následky v příštím."

Scénárista Simon Kinberg (X-Men: Poslední Vzdor, X-Men: První Třída, X-Men: Budoucí Minulost) se též vyjádřil k rozhovoru (s magazínem Empire), a dodal:

"Komiks 'Age of Apocalypse' patří k nejoblíbenějším příběhům. Jsme rádi že můžeme použít tento příběh, který ukazuje mnoho našich oblíbených postav ve větších, dramatičtějších cestách. Je to odlišné od komiksu 'Days of Future Past'. Je tam velmi odlišný záporák a postavy, v odlišných emociálních cestách."
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one