Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Apocalypse - Psylocke obsazena

Napsáno 18. dubna 2014 | Film

Před několika týdny začalo studio Fox hledat herečku, která by ztvárnila další postavu v nadcházejícím X-Men: Apocalypse. Před několika dny však bylo potvrzeno režisérem, že si jej zahraje Olivia Munn, kterou můžete znát z Beyond the Break, Perfect Couples, hrála v hororu Chraň nás od zlého, letos si zahraje s Johnnym Deppem v Mortdecai mihla se dokonce i v Iron Manovi 2. Psylocke má stejné schopnosti jako Profesor X, dokáže číst myšlenky, ovládat je a dokonce jim může vytvořit i iluze, pomocí své mysli dokáže vytvořit psychickou dýku nebo meč.
 

 
Nicméně, tohle není všechno. Včera bylo dokonce oznámeno, že se vrátí i Lucas Till jako Alex Summers/Havok!! Havok se už objevil v předchozích dvou filmech, v X-Men: První Třída, kde byl jeden z Xavierových (James McAvoy) "studentů", kteří po boku s ním a Magnetem (Michael Fassbender) bojovali na Kubě proti Sebastianovi Shawovi (Kevin Bacon). V X-Men: Budoucí Minulost se objevil jenom v jedné scéně, kdy byl zachráněn Mystique (Jennifer Lawrence). Není jasné, zda bude mít větší nebo menší roli v Apocalypsovi, ani to, jak bude propojen se Scottem Summersem/Cyclopsem (Tye Sheridan). V komiksu jsou Havok a Cyclops bratři, Cyclops je starší, ve filmu to zřejmě naopak.

Není však pravděpodobné, že by tito dva měli ztvárnit sourozence, poněvadž zatímco Cyclopsovi bude (zřejmě) 18 let, Havokovi bude asi už přes 40 let. Věkový rozdíl je veliký. Dá se tedy předpokládat, že Havok bude otcem Cyclopse. Nechme se ale překvapit.


X-Men: Apocalypse mají premiéru 26. května 2016.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one