Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Apocalypse - Nové virální stránky

Napsáno 26. září 2014 | Film

Už za pár týdnů si budeme moct pořídit X-Men: Budoucí Minulost na DVD a Blu-ray, zatímco se produkce k sequelu připravují. První klapka by měla začít až v dubnu, nicméně už nyní se můžeme podívat na nové virální stránky, které budou na X-Men: Apocalypse navazovat. První virální stránka by měla být Tandem Inciative, mělo by se jednat o stránku, která by měla svést všechny mutanty na světě (svět nyní po událostech z Budoucí Minulosti mutanty respektuje). Na stránce není nic moc zajímavého, můžete si tam vložit svoje vlastní fotky, připsat k tomu nějaké svoje info a svoje mutantské dovednosti a pak si prohlížet další fotky jiných uživatelů.

Druhá virální stránka M-Underground (dole máte virální video) je ale o trošku zajímavější. Na této stránce se snaží odhalit ty, kteří chtěli vytvořit rozpor mezi lidmi a genetickými jedinci. Jak jsme se dozvěděli z Budoucí Minulosti, prezident J.F.Kennedy byl jeden ze skrývajících mutantů, které chtěl Magneto zachránit. Na M-Undergroundu se dozvídáme, že J.F.K. nebyl jediný mutant v utajení, byl jím i jeho mladší bratr Ted Kennedy (!). Musíme ale brát v potaz, že se jedna pouze o marketingovou záležitost, takže je klidně možné, že o Tedu Kennedym nebude v Apocalypsovi ani zmínka.

Dále bylo potvrzeno, že se režie ujme Bryan Singer, i když o tom bylo v minulosti pochybováno. Obsazení víceméně známe, vrátí se James McAvoy jako Profesor X, Michael Fassbender jako Magneto, Jennifer Lawrence jako Mystique, Nicholas Hoult jako Beast, Evan Peters jako Quicksilver a objeví se dokonce i Hugh Jackman jako Wolverine. Není dosud potvrzeno to, zda se objeví i Lucas Till jako Havok, a kdo si zahraje ústřední trojici Cyclops, Jean Grey a Storm. Bylo také scénáristou filmu Simonem Kinbergem řečeno, že by film měl ukončit trilogii První Třídy.

Kinberg také řekl, že by se ve filmu mohla objevit postava Cablea. Cable je syn Cyclopse a klon Jean Greyové (Madelyne Pryor), jako dítě byl unesen do budoucnosti, kde ho poté po záchraně X-Menů napadl techno-organický virus. Jeho schopnosti ho ale zachránili ze spárů smrti. Poté se Cable vrátil do minulosti, aby napravil špatnou budoucnost. V mnoha komiksech byl parťákem Deadpoola, a byl také členem X-Force. Cable je jeden z mocných mutantů, má schopnost telepatie, telekineze, technopatie, a navíc je skvělý střelec.
Kinberg nechtěl nic prozradit, ale také nechtěl nic popřít. Je tady snad šance, že by se v Apocalypsovi objevil Cable? No, musíme jenom čekat. Premiéra filmu X-Men: Apocalypse je nastavena na 27. května 2016.
"M-Underground" - virální video
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one