Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Apocalypse má režiséra

Napsáno 13. prosince 2013 | Film

Bryan Singer má po svém návratu k X-Menům velké plány. Započlo to Budoucí Minulostí, a před pár dny, jsme se dozvěděli, že jím hodla pokračovat filmem X-Men: Apocalypse. A není proto divu, že právě tento film, bude režírovat! První X-Meni a X2 byli po kritické i po fanouškovské stránce dobře přijati, tak proč ne? Není však známo, zda se v X-Men: Apocalypse objeví mladí či staří X-Meni. Nicméně, podle některých serverů je spekulováno, že na X-Men: Apocalypse naváže X-Men: Budoucí Minulost (2014). A to, jeho potitulkovou scénou. Ten, kdo si nechce zkazit překvapení, tak toto nečtěte!

Ve scéně máme údajně vidět Magneta (Michael Fassbender), žíjící v domě uprostřed pouště. Pak vychází ven nabrat si vodu, když v tu chvíli spadne něco z nebe. Magneto to jde prozkoumat, a objeví mimozemskou formu života, Apocalypse (Bryan Singer však na svém Twitteru uvedl, že Apocalypse není mimozemšťan). Obra, s temnými černými dírami místo očí a zkřivenou kovovou tvář, která říká: "Překročil jsem řeky času, abych tě vyhledal." Magneto se pak ptá, s kým může mít tu čest mluvit: "Kdo jsi". Apocalypse mu odpoví: "Jsem, tvá budoucnost". Následně se Apocalypse spojí s Magnetem, ten křičí a pohlcuje velkou moc energie, a pak zničí všechno kolem sebe. Pak se Magneto uvědomí, jak velkou sílu nyní má, vyskočí mu děsivý ďábelský temný úsměv, a pak definitivně končí potitulková scéna.

Pokud má takhle ta scéna vypadat, takto vypadá luxusně, tedy jestli mě chápete. X-Men: Apocalypse se bude ale odehrávat mezi mladými X-Meny, přinejmenším se objeví i staří X-Meni, popřípadě můžeme vidět i Cyclopse. jehož představitel (James Marsden) by se rád vrátil do série. No, časem uvidíme a počkáme si na další novinky. Film dorazí do kin 27. května 2016.
James Marsden doufá, že se vrátí do film. série X-Menů
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one