Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Apocalypse bude i s Jubilee

Napsáno 26. března 2015 | Film

X-Men: Apocalypse se začne co nevidět natáčet a obsazení/množství postav filmu je dá se říct, už docela velké. Stoprocentě se ve filmu objeví mladý Profesor X, Magneto, Mystique a Beast. Dále se ve filmu objeví mladé inkarnace Cyclopse, Jean Grey a Storm, mladý Nightcrawler, vrátí se i Quicksilver, Moira MacTaggert z První Třídy, v zatím neznámé klíčové roli se objeví i Ben Hardy a záporákem bude Oscar Isaac. Měl by se dokonce objevit i starší Magneto, opět s Ianem McKellenem.

Do mutantské party se však přidá další známý člen z X-Menů, kterou je Jubilation Lee alias Jubilee, kterou si zahraje Lana Condor!! Condor se zatím v žádném filmu či seriálu neobjevila, takže se o ni nic moc neví. Ani to, zda bude mít Jubilee pouze cameo, malou roli nebo velkou roli, každopádně můžeme předpokládat, že své schopnosti ve filmu využije. Jubilee má schopnost vytvářet energetické koule, které ovládá svou duševní kontrolou. Může jej nasměrovat a určit i čas exploze. Energii pak může absorbovat zpět do svého těla.

Jubilee je mutantka, která se bojí používat své schopnosti, tuhle "roli" však převzala Rogue z originální trilogie. Jubilee se měla už objevit v X-Men: Budoucí Minulost, nakonec jej nahradila Blink se schopností teleportace. Apocalypse však nepůjde o první film, kde se má postava objevit. Měla tichá camea už v originální trilogii, kde si jej v prvním filmu zahrála Katrina Florence (dívka ve žluté mikině, sedící s Rogue), a v dalších dvou filmech si jí zahrála Kea Wong. V X2 měla dokonce i malou scénu, kde byly vidět její schopnosti, scéna byla ale vystřižena.
 

 
Nedávno prozradili představitelé Beasta a Mystique, Nicholas Hoult a Jennifer Lawrence, že po Apocalypsovi vyprší jejich smlouva na filmy. Zatímco Hoult by si v dalších filmech zahrál modrého vědce rád, Lawrence by naopak ráda přestala. Není se vlastně čemu divit, Lawrence má teď docela nabitý program, vedle X-Menů hraje i v sérii Hunger Games, a náročné líčení do modré kůže není dvakrát nic moc příjemného. Sice by se mohla objevit za velké peníze, ale zatím můžeme očekávat, že se po třetím filmu znovu s Lawrence neuvidíme.

O své roli promluvila i Sophie Turner, která si ve filmu zahraje mladší Jean Greyovou. Ta prozradila, že její verze Jean by měla být naivnější než Jean, kterou známe z původní trilogie.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one