Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men a Wolverine: Novinky od Hugha Jackmana

Napsáno 12. září 2013 | Film

Hugh Jackman nám v posledních dnech řekl pár informací, co se hlavně týče své největší role, Wolverina. Začneme s trochu smutnou zprávou. Tím je, že se po X-Men: Days of Future Past už Wolverina nedočkáme. Tím ale asi myslel další sólovky. Přečtěte si nato jeho slova s rozhovorem s MTV:

[MTV] "Možná, je to poslední film [X-Men: Days of Future Past] s Wolverinem. Možná."

[Hugh Jackman] "Zřejmě je to poslední film. Ani by mě tohle nenapadlo v těch posledních třech týdnech [natáčení X-Men: Days of Future Past], kdy jsem se znovu vrátil jako Wolverine. Ale, no kdo ví? Možná potom už nebude existovat další Wolverine. Možná je to znamení. Kdo ví, možná. V těch posledních týdnech jsem opravdu dřel. Užíval jsem si se svýma drápama."

"Nyní je už Wolverine jiný"

"Rozhodně. Ještě si víc myslím, že v X-Men 3, se stal neochotným členem v týmu, a nyní zde, je rozhodnutý za něj bojovat. Nyní je Wolverine jiný, opět zkázonostní, už na začátku filmu, po celou dobu. Je prostě střed toho filmu."

"Nyní mám otázku ke klíčové scéně"

"O tom vám nemůžu říct. Zabili by mě. Prostě nemůžu."

Je asi zřejmé, že asi další Wolverinovo dobrodružství neuvidíme. Taky asi nemáme co, Wolverinův původ známe, přítomnost také. Je ale i možné, že se objeví v cameo rolích, stejně jako v X-Men: První Třída.

 

Uvidíme. V posledních dnech se objevili i informace ohledně DoFP. Tím je, že Jackman řekl, že DoFP je jak tři filmy v jednom. Totálně:

"Byl jsem při promítání "easter egg" (takové překvápko ve filmech) během potitulkové scéně "The Wolverine", při němž jsem slyšel křik a jásot lidí, když uviděli Patricka Stewarta a Ian McKellena. Také jsem byl s nima na letošním Comic-Conu. A já říkám, že je to jak dva filmy v jednom, ale ve velikosti tří filmů v jednom, navíc by k tou lidi praskli z toho příběhu. Myslím si, že Bryan Singer se stane prvním režisérem v sérii, který udělal nejlepší film. Neznám nikoho, kdo by to dokázal líp než on."

Zdá se že rok 2014 jasně patří X-Men: Days of Future Past. Nyní se vrátíme do roku 2002, kdy měl premiéru film Spider-Man. Raimiho Spider-Man. Tehdy Kevin Feige plánoval, že bude mít Wolverine malé cameo ve Spider-Manovi, navzdory potenciálním rozporám mezi Foxem a Sony Pictures:

"V prvním "Spider-Manovi" - mi tohle Kevin Feige připomněl - opravdu, snažili se mě přimět, něco udělat, ať už to byl i vtip, projít dveřma nebo něco. Problém by ale v tom, že jsme nemohli najít oblek. Zasekl se. A to zrovna, když jsme byli v New Yorku. Už jsem se pár lidí o tomhle bavil. Vždyť je ve mě optimista, tak proč ne? Proč bychom to nemohli udělat? Copak je tam rozdělené obsazení nebo co? Někdo mi také připomněl, rozdíl množství uhrazených peněz Foxu ve srovnání množství uhrazených peněz Disneyho [smích].

Tak jak to provést? To jen bůh ví. Avšak v komiksových sériích je to skvělé, jak spolu bok po boku pracují - je to užasné. A lidé na to : "Yeah, jasně, tak tohle je naše!". A víte, stále si myslím, že jednoho dne, může být způsob, jak toto provést."

No nevím nevím, dobré cameo by to sice bylo, ale stejně jako všichni ostatní víme, že Raimiho trilogie Spider-Mana se dočkala restartu. Snad se to nestane i našim X-Menům, to by si snad Fox nedovoli že?

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one