Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Wolverine na DVD/Blu-ray a rozhovor s Cummingem a Dinklagem

Napsáno 2. října 2013 | Film

Nedávno bylo interview s hercem Alanem Cummingem, který ztvárnil postavu Nightcrawlera (Kurt Wagner) ve snímku X-Men 2 (2003). I když bylo řečeno, že se Cummings do své role do filmu X-Men: Days of Future Past nevrátí, kvůli dlouhému 10ti-hodinovému make-upování, dal fanouškům náznak, že asi nakonec změnil názor:

"Byli tu chvíle, kdy jsem se mohl vrátit, ale nestalo se to. Neumírám touhou se vrátit, ke všemu tomu make-upu a ocasu. Nechápejte mě špatně, X2 je skvělý film, ale nebyl to zrovna nejoblíbenější zážitek mého života." Později byl zeptán, jestli se nakonec vrátí: "Zkusit to můžu".

Alana Cumminga snad všichni známe. Je to výborný herec, ale samozřejmě ho chápu, jaký to je, čekat dlouho na přípravu své role a navíc ještě čekat 10 hodin, aby vám udělali make-up na Nightcrawlera. No, uvidíme, i když pochybuju.

Cummings není ale jediný herec, se kterým bylo interview. Další byla hvězda seriálu Games of Thrones, Peter Dinklage, který si střihne záporáka (Bolivar Trask) v Days of Future Past.

"No, nechtěl jsem hrát záporáka. Trask je muž vědy. Muž vynálezů. Skutečně vidí, co dělá jako dobrou věc - jeho ambice je naprosto slepá, a je k tomu arogantní. Snažil se svůj celý život mít úctu a pozornost."

Informací nám to moc nedalo, ale co, pojďmě dál. V X-Men: Days of Future Past bude cestování v čase důležitá role. Takže je dost možné, že se starší verze postav, uvidí se svými mladšími. Dnes vám ukazuju dvě fotky, na nichž Ian McKellen a Michael Fassbender, kteří hrají Magneta, vypadají jako ta samá osoba. To samé je i u Patricka Stewarta a Jamese McAvoye, herce, kteří hrají Profesora X. Podívejte se na fotky dole v galerii.

No a nakonec, informace o DVD a Blu-ray filmu The Wolverine! Popravdě, už se těším na tu "necenzurovanou" verzi, abych řekl. Wolverine vyjde v zahraničí 3. prosince, zatímco u nás, 27. listopadu(jupí!!). ComicBookMovie.com včera přednesl obálky k Blu-ray edici a DVD. Též také napsal, co bude jaký disk obsahovat: (předem bych chtěl upozornit, že popisy bonus nejsou oficiálně česky zatím distributované, ale pouze amatérský překlad)

Wolverine na Blu-ray 3D:

Film ve 3D (Blu-ray)
Rozšířená verze s audiokomentářem režiséra
Film se Special Featurette
Alternativní konec
Natáčení na X-Men: Days of Future Past
Path of the Ronin - dokonalé funkce k cestě hrdiny bez minulosti
Synchronizace se Second Screen App pro interaktivní zážitek obrazovky
Trailery

Wolverine na Blu-ray:

Film se Special Featurette
Natáčení na X-Men: Days of Future Past
Path of the Ronin - dokonalé funkce k cestě hrdiny bez minulosti
Synchronizace se Second Screen App pro interaktivní zážitek obrazovky
Trailery

Wolverine na DVD:

Film s vynechanými scény
Inspirace - Cesta Ronina

Dole v galerii máte obaly Wolverina na DVD, Blu-ray a Blu-ray 3D.

PS: Ten obal na DVD je můj oficiální favorit :)

Galerie
temp4520.jpg
temp4521.jpg
The-Wolverine-Blu-ray-528x630.jpg
thewolverinebluraydvdwolverinenational_dvd_rgb.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one