Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Wolverine 3: Jak to vidí režisér

Napsáno 22. listopadu 2013 | Film

Předčasem bylo potvrzeno, že si Wolverine objeví v dalším filmu. Jako režisér se vrátil James Mangold (The Wolverine), jako producentka Lauren Shuler Donnerová a Hugh Jackman, který potvrdil, že se do své role vrátí jen tehdy, pokud bude scénář dostatečně skvělý. Teď se ozval samotný režisér, který řekl, že pokračování bude záviset na jednom z mnoha komiksů o Wolverinovi.

Mangold: "Mohu vám říct, že zrovna rozhoduju, na jakou cestu se vydám, nebudu jen spoléhat na fantazii z mé hlavy, bude to hlavně čerpání z komiksu o Wolverinovi."  Bylo se také ptáno, zda se pokračování bude odehrávat ve dvouleté mezeře, (viz. potitulková scéna), kdy Wolverine a Yukio (Rila Fukushima) odjeli letadlem na výlet. Režisér pouze ale řekl, že je to jen "dobrá poznámka".

"Upřímně, mám spoustu nápadů, náčrtek, a myšlenek, ale existují k tomu spoustu alternativ, a mezi nich se určitě něco najde." 

Upřímně, se už velmi těším na pokračování. DVD a Blu-ray Wolverina vyjde už za pět dní (27. 11.), tak si mezitím našetřete prašule, ať vám to neuteče.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one