Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Wolverine 3: Jak to vidí Hugh Jackman

Napsáno 16. listopadu 2013 | Film

Před několika dny bylo konfirmováno, že se Wolverine objeví v další sólovce. Děj nebo scénář ještě nebyl znám, pouze jsme věděli, že se jako režisér vrátí James Mangold a jako producent se vrátí Lauren Shuler Donner. Teď se k tomu přihlásil i Hugh Jackman, který si už po sedmé zahraje Wolverina, ve filmu X-Men: Budoucí Minulost, který bude v kinech v příštím roku. Není dosud známo, zda nato Jackman kývl. Tento australský herec má tuto postavu v oblibě, a nechce mu rozhodně udělat ostudu: "Zrovna minulou noc jsem hovořil s Jamesem Mangoldem. Režisér má fakt cool nápady na film, avšak je vám nemohu prozradit, protože bych vám tím rozdal jen tajemství, které se ještě neuskutečnilo.

"Chci to provést s Jamesem a [producentkou] Lauren Shuler Donnerovou, protože máme mnoho zkušeností. Jsem opravdu hrdý na film Wolverine. Mám ho vlastně ještě radši. A s přibývajícím stárnutím jen pomáhám Wolverinovi. Jemu je asi tak 200-300 let, a on je unavený [ze života]. Zrovna teď budu dělat cvičení a posilování na větší úroveň."

Poněvadž představitel má tuto postavu opravdu rád, nenechá si ji jen tak vzít. Hugh Jackman dosud neprozradil, zda se vrátí, avšak je 99 % příležitost, že nato kývne. Vše ale závisí pouze na scénáři, poněvadž Jackman bere roli jen, pokud je příběh dostatečně skvělý. A práce s Mangoldem mu vyhovovala. Zatím se však pracuje na nápadech a příběhu, tak uvidíme, co nám v bližší době prozradí novýho.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one