Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Wolverine 3: Hugh Jackman si není jistý ohledně pokračování

Napsáno 9. prosince 2013 | Film

Nedávno proběhl rozhovor Vanity Fair s Hugh Jackmanem, o roli Wolverina. Ten se nato vyjádřil tak, že je velmi natěšený na další film s hrdinou bez strachu.

"Užívám si ho víc než kdy jindy. Je to vtipné, protože - nevím, zda je to tím, že jsem teď starší, ale zrovna jsem byl na Wolverinovi a štáb spolu s režisérem (James Mangold) jsou připraveni na další díl. Mám čím dál víc pohodlnější život ve filmu, a miluju to. Vím ale, že mé dny jsou sečteny a přijde den, kdy to jednou provždy zabalím.

Nejsem si jistý ale, zda půjdu do pokračování. Jsem opravdu hrdý na náš film [Wolverine], a byl jsem nadšený z práce s Jimem Mangoldem, protože to byla skvělá jízda. Je to vzrušující vidět co jsme vymysleli, ale mám velká očekávání a pokud to nebude dosahovat všech mých dosavadních hranic, tak do toho nejdu."

 

Jak všichni víte, Hugh Jackman jde do filmu, jakmile má v rukou dost přesvědčivý scénář. Jednou to ale za pár let Hugh zřejmě také zabalí jako všichni ostatní hvězdy (př. Downey a potenciální Iron Man 4), avšak doufejme, že k této situaci jednou nedojde. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one