Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Wolverine 3: Bude děj vycházet z Old Man Logan?

Napsáno 19. června 2015 | Film

Po 17ti-letech, se Hugh Jackman rozhodl ukončit svou roli ve třetí a poslední sólovce s Wolverinem. Dosud jsme věděli jen to, že režisérem je James Mangold, že scénář napíše Michael Green a že premiéru si odbyde 3. března 2017. Jelikož by se mělo natáčet až příští rok, je jasné, že ještě teď nevíme, o čem by mohl nadcházející film být. A nebo ano? "Marvel Movie News" z "Popcorn Talk's" (nevíte o koho jde? To je v pořádku, já to taky nevím) nicméně včera odhalila nepotvrzenou zvěst, že by se Wolverine 3 měl částečně inspirovat/vycházet z komiksu "Old Man Logan"!! "OML" je jeden z nejoblíbenějších Wolverinových komiksů, a není divu, proč by jej chtěli fanoušci vidět.

Příběh se odehrává v temné budoucnosti, kde většina (nebo spíše "všichni") superhrdinů je již zesnulá nebo jsou v "důchodu". Světu vládne Red Skull (kterého hrál v Marvel Cinematic Universe Hugo Weaving), a Logan, jakožto již velice starý muž žije se svou ženou a jeho dvěma dětmi. O pomoc ho pak přijde požádat Hawkeye (kterého hraje v MCU Jeremy Renner), který chce dovést pár léků. Logan půjde a spolu s Hawkeyem zažijou řadu nejpodivnějších věcí. Poté, co se ale Logan vrací domů nalezne však mrtvou ženu a děti, kteří byli zabiti Hulkovou rodinou (kterého hraje v MCU Mark Ruffalo). Logan si pak jde pro pomstu a vyvraždí Hulkovu rodinu.

Samotný příběh je ale mnohem delší samozřejmě, obsahuje spoustu úžasných emocinálních scén, problém je však v tom, že se v komiksu objevuje řada odkazů, postav a věcí z Avengers, které mají pod palcem Marvel Studios (a ti naopak nevlastní X-Meny). Na druhou stranu, pokud se vážně dočkáme třetího Wolverina na způsob "OML", jistě se to nějak provést dá.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one