Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

The Wolverine: Jessica Biel jako záporáčka?

Psáno 18. července 2012 | Film

Překvapující zpráva že? Ano, této herečce byla nabídnuta role záporačky, ne, zatím nepřijala. A koho by hrála? Známou postavu, Madame Hydra (Viper), která by se spíš hodila k Avengerům (nepřítel Kapitána Ameriky, a vůdkyně organizace HYDRA). No, ale na Wolverina by to asi už bylo moc nemyslíte? Už se na něj vrhají spoustu nepřátel, a ještě by se na něj mohla vrhnout tahle postava. I když by to nebylo tolik špatné, co myslíte? Jessica Biel by si zahrála záporáckou roli Madame Hydry, a bylo by to docela perfektní. 
 
A co můžeme vědět o Madame Hydra? To, že se nejen objevila v příbězích Kapitána Ameriky, ale dělala i pěkné nepříjemnosti našemu Wolverinovi. S Wolverinem měli společného učitele, a táhli za jeden provaz i stáli proti sobě jako nepřátelé. Viper jednou svým trikem skoro přiměla Wolverina, a by se s ní oženil. A nejen to, Silver Samurai (který se jistě ve filmu objeví) někdy sloužil jako její mocný bodyguard. I s jedním nebezpečným klanem ninjů tzv. "Hand". Takže by se do filmu fakt hodila dámy a pánové.

Biel zatím roli této záporačky, nepřijala, fanoušci však doufají, že roli přijme. Tenhle rok ji můžete vidět v novém filmu (tedy remaku) Total Recall
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one