Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Napsáno 20. ledna 2013 | Film


Zatímco je Mangoldův "nový Wolverine" ještě v postprodukci, my zatím čekáme na vydání prvního teaseru, který by měl vyjít někdy v tomhle či dalším měsíci. Krom toho byla vydána další oficiální fotka k filmu a my se zatím ponoříme do minulosti, tedy do roku 2011. Tam si zazpomeneme, jak film měl ještě režírovat Darren Aronofsky, chlápek hitů jako byl Black Swan. Scénář předtím vypadal úplně jinak než je dnešní. Příběh se měl odehrávat PO X-Men Origins: Wolverine, a příběh měl vypadat zcela jinak, náš hlavní hrdina měl být co nerealizištější. Samozřejmě tam ale museli být souboje a další věci, jak to od pravého rosomáka čekáme. Co ale můžeme nečekat je, že se X-Meni ještě do tohohle filmu vůbec vrátí, nikoliv, film se totiž odehrává několik let po událostech z Ratnerových třetích X-Menů (The Last Stand). Nicméně se tam ale možná objeví alespoň jeden z původní série, doteď víme že by to měla být Jean Grey/Phoenix, ztvárněnou Famke Janssen.

Co ale to základní o filmu víme je, že klíčové role si zahrají 3 postavy: Silver Samurai - hlavní záporák, Mariko Yashida - milovnice našeho hrdiny a Viper - protivnice, která to našemu hrdinovi ještě víc stíží. Logan se ale nejen bude muset vypořádat s těmito dvěma soupeři, budou na něj čekat samozřejmě skupina Ninjů, která ho bude chtít svrhnout k zemi. Je tu ale zásadní otázka, proč se náš hlavní hrdina odstěhoval do tohoto města moderních technik? Prosté. Logan bude na začátku v situaci, kdy nesmí nikomu věřit, poté se ale vydá do Japonska za svým dlouholetým přítelem. No a pak to jede podle originálního komiksu Franka Millera a Chrise Claremonta, tedy snad. Tvůrci do filmu už nechtěli věčně dát jako v předchozích filmech, kdo ho stvořil, a další otázky, tady se má Wolverine ukázat, že už v tak daleké době je vyrovnaný se svou schopností a svou praktickou nesmrtelností.

Všechno ale co od fimu očekáváme kromě skvělého příběhu je, jsou pořádné bitvy a mlácení do ksicht. Tentokrát nebude mít Wolverine takovou výhodu jako v předchozích filmech, režisér Mangold zdůraznil, že hrdinu ve filmu něco tak zkomplikuje, že mu nebudou stačit ani jeho samotné nástroje smrti. To "něco" nám zatím neprozradil má to být prý překvapení. No počkáme si a uvidíme. Krom toho se máme na Wolverine podívat ve 3D, film do našich kin přijde 25. července 2013.
Galerie
the-wolverine.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one