Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Téma: X-Meni jiným směrem

Napsáno 31. prosince 2013 | Film

Zítra už bude nový rok, ale já vám bouchačky rozhodně nepřináším, ne, jak jste už podle nadpisu odhadli, dnes se budeme zaměřovat ,,X-Meny, úplně, jiným směrem". Co tím myslím? Za poslední týden se toho událoo hodně, mnoho drbů a dalších věcí. Začneme s touhle novinkou. Předčasem se dostali na net concept arty na X-Men: Poslední Vzdor. Ten, kdo nezná concept arty, jsou to vlastní ranné přípravy na film, něco jako návrhy na film. scény. Jeden z původních concept artů, které vytvořil Michael Anthony Jackson, k třetím X-Menů, zahrnovala smrt našeho Magneta (Ian McKellen), přímo v konečné bitvě. Ta se ale mimochodem odehrávala, jak jsem odhadnul, u Bíleho domu (?). Naštěstí ale režisér tuto další [zbytečnou] smrt vynechal a tak ještě můžeme vidět našeho magneťáka v Budoucí Minulosti. (ale smrt Cyclopse si mohl odpustit ne?!). (fotky concept artu dole v galerii).

Dále tu máme další drby ohledně nové restartované Fantastické Čtyřky. Jiste už víme, že si Fox najal Simona Kinberga (scénárista X-Men: První Třídal, X-Men: Poslední Vzdor, X-Men: Budoucí Minulost) jako scénáristu, který se bude podílet na filmech X-Men a nově připravovaných F4. Už jsem vám jistě psal, že X-Meni a Fantastická Čtyřka budou sdílet společný vesmír, ovšem nikdy se dosud nemluvilo o jejich setkání. Server The Motley Fool uvedl, že se Fox plánuje film, ve kterém se utkají proti sobě X-Meni a F4, a budou inspirovaní komiksem z r. 1987, Fantastic Four vs. X-Men. Nicméně, je tato informace pouhá lež. Nevěřte tomu. Vážně.

Stejně jako bychom neměli věřit v tom, že by se Jennifer Lawrence (mladá Mystique) a Nicholas Hoult (mladý Beast) chtěli od X-Menů odtrhnout. Serverem Radar Online bylo řečeno, že Jennifer Lawrence a Nicholas Hoult, už nechtějí nenadále hrát své postavy. Podle jejich názoru, se cítili jako "vězni ve filmech X-Men pod šéfíkem Bryan Singerem". Byli též údajně překvapeni, když se dozvěděli, že se chystají další X-Meni. Server dále říká, že Jennifer Lawrence utrácí milióny a milióny peněz za každý X-Men film. Lawrence sice ví, že dostane mnoho sumy od Foxu, ale prý je "připravena, jít dál". Důvod, proč ještě neodešla, je prý její přítel Nicholas Hoult. No doufejme že tohle není pravda, protože má ještě smlouvu na tři filmy.

Nakonec je tu další malá, zatím nepotvrzená informace. Drew McWeeny, který pracuje u HitFixu, na svém Twitteru psal týdny o tom, že se v X-Men: Budoucí Minulosti objeví poloviční brácha Profesora Xaviera, avšak nemá potuchu, kdo si ho zahraje. Zřejmě mluví o Juggernautovi, polovičném obrovi, který je rovným soupeřem Colossuse. Juggernauta si zahrál v třetích X-Menech Vinnie Jones. Dosud není potvrzené, zda je to pravda, nebo zda si McWeeny z fanoušků jen vystřelil. No, ať je to už pravda nebo lež, Juggyho bych ve filmu rád viděl, a co vy? Zajímá mě ale, jestli to bude mladá či stará verze....

Galerie

vG75Azu.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one