Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Téma: Nathan z Misfits jako Banshee, Rogue ve Wolverinovi a Angelův vtípek

Napsáno 15. srpna 2013 | Film

Začneme asi s tím Nathanem, protože vás asi nejvíc zaujala než ta Rogue. Tím Nathanem z Misfits myslím britského a velmi talentovaného herce Roberta Sheehana, který si původně měl zahrát postavu Bansheeho v X-Men: První Třída. Sheehan roli dostal, a velmi se na ni těšil:

"Je to pravda, byl jsem součástí obsazení X-Men: První Třída. Chystal jsem se na roli irského superhrdinu Bansheeho, a Jane Goldmanová [scénáristka] pro mě napsala skript. Napsala pro roli pro Roberta!. Byl jsem z toho trochu na větvi.  Později tu bylo 4-5 týdenní crossover s Misfits a studio nutně potřebovalo 'Ne, potřebujeme plnou a volnou dostupnost.' Najednou už jsem nebyl součástí obsazení."

Sheehana později nahradil Caleb Landry Jones (ten mi nevadil, ale myslím že Sheehan by byl lepší). Jo, a mimochodem, Jones se v X-Men: Days of Future Past neobjeví, jen abyste to věděli.

 

Teď ta záležitost s Rogue. Scénárista filmu The Wolverine, Mark Bomback prozradil, že v původním skriptu filmu se měla objevit postava Rogue, kterou ztvárnila Anna Paquin (True Blood). Bomback vysvětlil:

"Miluju postavu Rogue, a myslím, že je tam něco na té myšlence, že Rogue je empatická a neschopná udržet kontakt bezpečnosti s lidmi. To mě vždy fascinovalo, a udržovalo při mysli, že tohle je jádro důvodu, co je na sérii X-Men unikátní. Tak jsem se rozhodl nějak vložit Rogue do příběhu. Byla tam myšlenka, že se tam objeví starý muž, který by měl její (Rogue) schopnost a také bílé pruhy na vlasech. Nakonec jsem to vyznělo dětinsky a tak jsem to hodil za hlavu."

"Není to žádná náhoda, když se podíváte na první film X-Men, uvidíte, že nějaké to spojení mezi Wolverinem a Rogue je. Je tu něco zvláštního mezi těma dvěma, takže jsem se snažil nějak Rogue toho děje vložit, avšak se to tam moc nehodilo. Lituju toho, ale prostě to nějak nešlo, když se však podívám na finální verzi filmu, tak mi dojde, že jsem tam chtěl dát jen další postavu ze staré ságy." 

Vlastně by mi docela nevyhovovalo, kdybyse ve The Wolverine objevila Rogue, pokaď vím, že je sólovka jen o Wolverinovi a další postavy ze starší ságy nepotřebuje (Jean Grey nepočítám, poněvadž je hlavní součástí Wolverinovi zkoušky).

A nakonec, tu máme kratší novinku ohledně Bena Fostera, který si zahrál postavu Angela ve třetích X-Menech. Dosud se ho nikdo nepoptal, jestli se chce objevit v X-Men: Days of Future Past, dokonce na to odpověděl i on sám, když se ho zeptal jeden z redaktorů při diskuzi jeho nového filmu Ain´t Them Bodies Saints (dole přiložuju i video). Když byl ptán, jestli má zájem se objevit ve snímku, žertovně odpověděl: "Jasně, pokud mi dáte nějaká křídla, tak klidně přeletím i nějaké posr**é autobusy." Takže vidíme že Foster jen tak žertuje pro svou radost, ačkoli asi nemluví vážně, je docela možné že se ani v pokračování První Třídy neobjeví, avšak v připravovaném X-Force ano. Proč? V týmovce X-Force kromě členů Cablea a Deadpoola, patří i Angel, tedy přesněji Archangel, přetvořený hrdina Apocalypsou. S tímhle záporákem se v budoucnosti asi nesetkáme, ale docela možné že Angela přetvoří někdo jiný. Nebo druhá varianta, že zůstane nepřetvořený. No uvidíme, osobně, mě by se docela líbilo kdyby se Foster objevil v DoFP či v X-Forceu.

Ben Foster při interview Ain´t Them Bodies Saints
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one