Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Téma: 5 potenciálních pokračování X-Men

Napsáno 15. února 2014 | Film

Je po sv. Valentýnovi, a já vám přináším tématiku svaté soboty. Připravil jsem si pro vás 5 potenciálních pokračování filmu X-Men: Budoucí Minulost, a také, které filmy mají šanci na natáčení. Tak začneme:

1. X-Men: Apocalypse
O tomto filmu poprvé začal šířit režisér prvních dvou filmů a Budoucí Minulosti, Bryan Singer, který na svém Twitteru napsal, že nás v roce 2016 bude čekat film o nejmocnějším týpkovi ve vesmíru. Film byl oficiálně prohlášen Foxem, který nastavil datum premiéry na 26. května 2016. Na scénáři už začali pracovat lidi, co pracovali na X2 a X3 (Singer, Harris, Dougherty, Kinberg). Takže je tu velmi jistá šance, že se film uskuteční.

Šance: 9/10

2. X-Force
Film se poprvé začal šířit, když si studio Fox objednalo stránku X-ForceMovie.com, tím dal najevo, že v blízké budoucnosti se dočkáme filmové adaptace komiksu X-Force. Produkce se ujala jako vždy, Lauren Shuler Donnerová a na scénáři začal pracovat Jeff Wadlow, který též pracoval na Kick-Ass 2. Další (poslední) informace se objevily, když kreativní konzultant Foxu Mark Millar řekl, že se ve filmu objeví 5 hlavních postav, z nichž budou dva Cable a Deadpool. Jelikož další informace jsou neznámé, protože se pracuje na scénáři, ale je tu šance, že se film uskuteční.

Šance: 7/10

3. Wolverine 3
Druhá sólovka Wolverina utržila mnoho velkých peněz, a stal se tak druhým nejvýdělečnějším filmem v řadě X-Men. Fox tak učinil to, že se film dočká pokračování. Na scénáři a na režii se už usadil James Mangold, režisér předchozího filmu. Ten prohlásil, že se film bude inspirovat (znovu) z komiksů o Wolverinovi. Hugh Jackman se však vrátí v případě, že scénář bude dostatečně dobrý. Na šanci, že se film uskuteční je sice tak mezi malou a velkou, ale je tu přece jen šance, že se třetí sólovky Wolverine dočkáme.

Šance: 5/10


4. Deadpool
O sólovce užvaněného žoldáka se už mluvilo před 10 lety. Tehdy ho mělo na starosti studio New Line Cinema, avšak poté ho získal Fox. Deadpo.., tedy Wade Wilson se tehdy už objevil v X-Men Origins: Wolverine v podání Ryana Reynoldse, který si postavu velmi oblíbil. Studio se pak po první sólovce Wolverina rozhodlo, že Deadpool, musí, mít, svůj, film. Na post producenta se usadila Lauren Shuler Donnerová, na scénáři se podíleli Rhett Reese a Paul Wernick a režii měl na starosti Tim Miller. Na scénáři se začalo pracovat už před 4 lety a natáčení se mělo udát v roce 2012, ale poté, jako by se po filmu slehla zem. Poté se objevila zpráva, že film nedostal souhlas k natáčení od ředitele (Tom Rothman) Foxu, protože postavu Deadpoola nemá rád. Ten byl pak nahrazen jiným mužem (Jim Gianopulos). Avšak, poté, se nic nedělo. Představitel Deadpoola pak řekl, že projekt jeden jede dopředu, avšak poté je to jako, kdyby film byl mrtvý. Takže co? Projekt už si zažil docela hodně, a ne, a ne přijít. Tady je ale vážně malá šance, že se projekt někdy dostane na plátna.

Šance: 2/10

5. Gambit

Tahle novinka přišla teprve nedávno. Producentka X-Menovské série Lauren Shuler Donnerová přišla s novinou, že by chtěla spolu s hercem Channingem Tatutem (21 Jump Street) udělat sólovku s Gambitem. Film by měl mít malý rozpočet, a stačí jen přesvědčit studio. Gambit se už na plátnech objevil, v X-Men Origins: Wolverine, tam si ho tehdy zahrál Taylor Kitsch. Tatum je navíc velkým fandou Gambita, takže roli by přijal ihned. Tady je ale i malá, ale vážně jen malá šance, že se to neuskuteční. Pardon Tatumovi, ale ten se na roli Gambita příliš nehodí. A nevím, jak to vidí studio. I když, tady je i větší šance než u Deadpoola.

Šance: 1.5/10
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one