Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Tatum jako Gambit a Wolverinův žlutý spandex

Napsáno 15. září 2013 | Film

Herec Channing Tatum nedávno při povídačce o jeho nového filmu "White House Down", prozradil, že jeho nejoblíbenější postavou, kterou by si rád zahrál, je Gambit.

"Chtěl bych si zahrát Gambita. Gambit je moje nejoblíbenější postava. Pochází z New Orleans, stejně jako já. I můj otec je z New Orleans, navíc bych chtěl umět i Cajun přízvuk (tento přízvuk má Gambit). Mohlo by se to stát skutečností. Nechci se ale motat s Taylorem Kitschem (z X-Men Origins: Wolverine), jeho Gambit se mi líbí, i když by se mi líbila možnost si ho zahrát samotného. Gambit byl prostě vždycky týpek milován žen, kouření cigaret, a alkoholik. Byl vždycky pankáč ze superhrdinů. Je to zloděj. A jede si po svém."

Jak Tatum řekl, nechce mít spory s Taylorem Kitschem, který si již zahrál Gambita v X-Men Origins: Wolverine, tam ale mnoho prostoru nedostal. Avšak ho milovali. Není zdaleka jasné, jestli Tatum vystřídá Kitsche. I když, [producentka] Lauren Shuler Donnerová jako prvního kandidáta na Gambita, chtěla právě Tatuma. Mě osobně by se to moc nezamlouvalo, a co vám?

Pokračujeme tedy ale v článku. Bylo zjištěno MovieWebem, že se ve filmu "The Wolverine" měl objevit černo-žlutý kostým Wolverina, který nosíval v komiksu v roce 1975, když účinkoval v týmovce Alpha Flight. Na kostýmu pracoval Adam Ross, digitální modelář a sochař, který již spolupracoval na filmech jako byli "Iron Man 3", "Oblivion" nebo "Pacific Rim". Vzhledem k tomu, že se oblek neobjevil ve filmu, Rossovi byla udělena povolenka k vydání na net. Kostým vychází z Wolverinova kostýmu z původní komiksové série.

"Toto je kostým, na kterém jsem pracoval pro snímek "The Wolverine". Byl použit ve finálním střihu filmu. Všechno v tomto boxu bylo digitálně vymodelováno a 3D zdokolanelo. V kostýmu nebyl použita látka ani kůže."

Osobně jsem o tomhle nikdy nepřemýšlel, že by si Wolverine nasadil ve filmu svůj žlutý spandex. Ani si to nedokážu ve své hlavě představit, aby to vypadalo dobře. Jsem však zvědavý, jestli se tohle ujme i v pokračováních. I když pochybuju. A co vy? Co si o kostýmu myslíte? (fotka dole v galerii)

Galerie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one