Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Sága X-Men: Blíží se konec série?

Napsáno 30. dubna 2015 | Film

Sága x-menovského filmového vesmíru začala v roce 2000, kdy jej uvedl na svět Bryan Singer. A před 2 dny se od neznámého zdroje objevila informace, že se tato sága blíží ke konci. X-Men: Apocalypse (27. 5. 2016) a Wolverine 3 (3. 4. 2017) by totiž měli ukončit film. sérii, kterou Singer kdysi začal!! Co to tedy pro nás znamená? Že po třetí sólovce s Wolverinem už další filmy s našimi milovanými mutanty neuvidíme? Zrestartuje se celá série? Nebo to znamená, že se po těchto dvou filmech už nebudou Singer ani Jackman na filmech podílet??

Takže co může k ukončení série vést? Víme, že Hugh Jackman, představitel Logana/Wolverina před několika týdny uvedl, že Wolverine 3 bude jeho poslední film v roli zuřivého mutanta. A taky to, že X-Men: Apocalypse, který bude nejen obsahovat jednoho z největších záporáků X-Menů, a také ukončí novou trilogii, kterou začala X-Men: První Třída. Může snad studio Fox vést k ukončení série odchod Jackmana a Singera? To se zatím neví.

Avšak, tento nepotvrzená spekulace vyznívá velice podivně. X-Men: Budoucí Minulost v jistém slova smyslu zrestartovala celou sérii a nechala tak dveře otevřené pro další pokračování. Ano, možná že se po roce 2017 už s Wolverinem nesetkáme, ale upřímně, nevěřím že by Fox totálně uzavřel ságu. Navíc se v Apocalypsovi objeví nové (mladší) verze starých/nových mutantů (Cyclops, Nightcrawler, Storm,..) kteří hrají talentovaní herci. A mám pocit, že by Fox tyto talenty chtěl v budoucnu ještě využít v dalších spin-offech.

Jaký je tedy verdikt? Můžeme tuto spekulaci vést za velice nepravděpodobnou, Fox by se určitě nevzdal své velké marvelovské značky, na druhou stranu – možné je všechno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one