Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Rose Byrne se objeví v X-Men: Apocalypse

Napsáno 31. ledna 2015 | Film

Obsazení třetího filmu s mladými X-Meny pomalu stoupá, nedávno jsme zjistili obsazení Cyclopse, Jean Grey a Storm, a nyní se přidala další známá postava. Jistě si pamatujete Moiru MacTagertovou, která v První Třídě byla po boku Charlese Xaviera, a která nezámerně zapříčinila jeho ochrnutí nohou. Simon Kinberg, jeden ze scénáristů Apocalypse nyní potvrdil, že se Rose Byrne vrátí ve třetím filmu jako (o 20 let starší) Moira MacTaggert!! Naposledy jsme viděli, že postavě byla vymazána část paměti Xavierem, takže si polovinu věcí, které s mladými X-Meny prožila, si nepamatuje. Kinberg dodal, že vztah mezi Moirou a Xavierem bude v Apocalypsovi hrát roli.

"Je to velice významná postava. Ukončili jsme První Třídu tím, že jsme jí nechali vymazat paměť. Když se s nimi (X-Meny) setká, jsou pro ní jenom neznámí cizinci. Jejich vztah je rozhodně úžasný, začali jsme ho v První Třídě a budeme ho rozširovat i nadále v tomto filmu."

Kinberg dále dodal, že Apocalypse je sice posledním filmem této trilogie, ale nevynechal možnost, že bychom se už s mladými X-Meny (konkrétně s mladým Cyclopsem, Jean Grey, Storm, MacTaggert) neuviděli. Narážel na to, že se dočkáme další nové trilogie?
 

 
Při rozhovoru magazínu Entertainment Weekly, Simon také uvedl, že se pravděpobodně ve filmu mohou objevit i další noví mutanti, mezi nimiž by mohla být i Dazzler! Dazzler je mutantka, která má schopnost převést zvukové vibrace na světlo a enerigi paprsků. Krom toho je tato postava popovou zpěvačkou a herečkou.

"80. léta. Éra, kdy jsem vyrůstal. Hudba, móda, videohry - všechny tyto vlastnosti chceme mít ve filmu, aby vyplnilo tu atmosféru 80. let."
"Je tady snad i možnost, že byste uvedli i Dazzler?"
"Je to možné. Momentálně hledáme mutanty, kteří by do tohoto období zapadli."


Nevím jak vy, ale nejsem si úplně jistý, jestli by tato postava zapadla do temnýho filmového univerza X-Menů, nicméně vzhledem k tomu, že většina postav, které byli uvedeny nemají čtvrtinu svých schopností, bychom se ani nemuseli bát, že by Dazzler ve filmu zpívala.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one