Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Recenze DVD: X-Men: Budoucí Minulost

Napsáno 6. prosince 2014 | Film/DVD

X-Men: Budoucí Minulost vyšel na DVD, Blu-Ray a Steelbook už koncem předminulého měsíce, já ho však obdržel o trošku později. Ale co, konečně ho mám!! Jak je u DVD (tedy těch současných) zvykem, neobsahuje tolik bonusů (a i nějak speciální menu) jako u blůček nebo Steelbooků, a Budoucí Minulost tím není taky nějak výjimečným. Menu je chudé, a i bonusy nejsou nějak moc úžasné. Víte, čekal jsem víc, než jen nepovedené scény (mimochodem s českými titulky), Trask Industries Gallery, kino trailery, a trailer na Exodus: Bohové a králové. Víte, čekal jsem, že tu budou i vynechané scény, ale těch se bohužel DVDéčka nedočkali (proklínám tě Blu-Ray!!).
20141218_140122.jpg
20141218_140436.jpg
Na druhou stranu, už jistou dobu víme, že DVD jsou čím dál více ochuzení o bonusy. Kéž by ale studio nebylo tak líné, a nedávali by to nejlepší jenom blůčku. Jen se podívejte na DVD filmu Temný rytíř, ta má bonusů, že si to nedovedete představit!
Verdikt
U DVDéčka Wolverina jsem byl trošku krutý, protože jsem tehdy ták těšil na necenzurovanou verzi, kterou neměla, ale i Budoucí Minulosti budu milejší. Kino trailery a trailer na Ridley Scottovu novinku mě nějak nenadchli (proč to tam cpou, když to můžeme vidět na netu?), aspoň že tam dali ty nepovedené scény a galerii z Trask Industries. Takže, verdikt? Pokud jste jenom fandové, radši si film stáhněte z netu. Pokud X-Meny milujete, kupujte to. Pokud chcete ale kupovat DVD kvůli bonusům, je to (skoro)zbytečné.


 
5/10
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one