Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Quicksilver bude možná v X-Men: Apocalypse

Napsáno 28. dubna 2014 | Film

X-Meni budou sice možná blockbuster roku 2014, přesto tu jsou ale ti, kteří mají nějaké problémy s filmem. Nebo alespoň s některými části filmu. Největší potíží pro fanoušky je Quicksilver, kterého si zahraje Evan Peters z American Horror Story. Někteří si jeho vzhled (nebo spíše kostým) moc neoblíbily, ale co se dá dělat, možná se objeví i v pokračování, X-Men: Apocalypse. Ano, čtete správně. Nedávno proběhlo interview s režisérem Bryanem Singerem, který prozradil, že má s Quicksilverem ještě plány do budoucna, přiměřeně v následujících X-Menovských sequelech. Můžemé počítat i s Quicksilverem? Quicksilver je syn Magneta, kterého si v Budoucí Minulosti zahrajou Michael Fassbender jako ml. verze a Ian McKellen jako st. verze. Jestli už ale v Budoucí Minulosti bude nějaké to rodičovské propojení, bylo by dobrý ho rozšířit v pokračování.
 

 
Stejně se dostalo i slovo na Quicksilverovo dvojče Scarlet Witch. Původně se spekulovalo, že se tato postava objeví ve filmu (viz. fotka nahoře), nakonec ale bylo Singerem potvrzeno, že to Scarlet Witch není, ale jeho malá mladší sestřička. Což je dobrá věc, protože Scarlet Witch jeho dvojče, a někteří skalní fanoušci i ví, že Quicksilverovo mladší sestra je Polaris, která má zelené vlasy, ovládá magnetismus a je biologickou dceru Magneta. Mohla by být jeho malá sestra "Princezna" být právě Polaris?

"Je to Scarlet Witch? Ne, to je jeho malá sestra. Víte, dokonce jsem té Princezně napsal i scénář, ve kterém by Quicksilverova matka řekla holčičce "Jdi nahoru a otravuj si svou sestru." a holčička by řekla "Ale ona už otravuje mě!" Nikdy neuvidíte její starší sestru (Scarlet?!), ale vždycky zábavné takhle pomrknout na komiksové fandy. Nakonec jsem tu scénu vystřihnul."
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one