Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Novinky z X-Men Cinematic Universe #2

Napsáno 1. listopadu 2013 | Film

Na filmu Wolverine bylo smutné, že tam bylo málo akčních scén. V TV spotech, které ani u nás nebyli vysílány, byli mnohy scén, které se do finální verze filmu nevešlo. Ale přeci se jich jen setkáme. Jak napsal režisér James Mangold na svém Twitteru:

"NE ÚPLNĚ VŠECHNO - Můžete zahlédnout rozšířené scény z Wolverina na televizních obrazovkách. Bude to na 2D disku. Ale ne na VHS (videokazeta)."


I když Wolverinova druhá sólovka nevydělala tolik v USA, v zahraničních zemích si ale vedla dobře. Posledně byla premiéra Wolverina v Číně, kde vydělala 18,7 miliónů dolarů, celosvětově už má v balíku celkem 405 miliónů dolarů, což je podle mě slušné.

Také ale padla řeč o tom, že by mohla X-Men: Budoucí Minulost, být posledním filmem, ve kterém se objeví Wolverine. Jak řekl představitel Wolverina Hugh Jackman:

"Jsem nadšený stejně [jak fandové], ale moje rozhodnutí bude přesahovat všechny má očekávání. Mám z toho dobrý pocit. Jsem velmi, velmi nadšený z Bryana Singera, který mě vzal zpátky. On je nejlepším přítelem Wolverina. On je začátek mé kariéry, tady v Americe, a vždycky bude. Je to už 14 let a nemůžu tomu věřit. A svou postavu mám rád. Miluju tu postavu hrát, víc než kdy jindy."

Netuším, zda se ještě Hugh Jackman vrátí do své role v dalších filmech se značkou X-Men, ale přeci jenom, je 50 % šance, že se v těch spin-offských filmech objeví. Už i to, že Wolverina má rád. Tak a jako poslední bleskovku, vám ukážu novou fotku z X-Men: Budoucí Minulost. Na fotce uvidíte Magneta (Michael Fassbender) v jeho kostýmu ze 70. let. A nic víc a nic míň.
Galerie
tumblr_mvk236i7Uw1rpoznho1_500.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one