Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

New Mutants: Nový film ze světa X-Menů

Napsáno 14. května 2015 | Film

Další rok bude pro studio Fox i pro X-Meny velký. Deadpool, X-Men: Apocalypse, Gambit. V roce 2017 se dočkáme poslední sólovky s Wolverinem, pracuje se na X-Force, a také i na seriálu. Teď ale přišla nečekaná zpráva. Včera bylo odhaleno, že Fox plánuje další film z x-menovské série, který ponese název New Mutants. Film by prý měl režírovat Josh Boone (Hvězdy nám nepřály), na scénáři bude pracovat neznámý Knate Gwaltney, a jako producenti se samozřejmě vrátí Lauren Shuler Donnerová a Simon Kinberg.

Film bude sloužit jako spin-off série, dosud není známo, jak bude propojen s ostatními filmy a zda se ve filmu objeví nějaký známý člen. Jelikož se tu objevili noví herci (Kodi Smit-McPhee, Sophie Turner,...) co hrají známé postavy (Nightcrawler, Cyclops,..), je dost možné že se objeví jako (filmoví) členové tohoto týmu.

New Mutants je skupina mutantů, které sjednotil Profesor Xavier, který po myšlence že jsou X-Meni mrtví, začal spolupracovat, nebo spíše studovat nové nadané lidi, kteří neovládali své schopnosti. V komikse jsou hned tři inkarnace tohoto týmu, tak uvidíme jaký tým si scénáristi/režisér zvolí nebo zda si vytvoří vlastní verzi.
Další informace o týmu naleznete zde.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one