Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Logan: Co jsme se dozvěděli

Napsáno 9. října 2016 | Film

O poslední sólovce s Hugh Jackmanem jakožto Logana aka Wolverina jsme dlouho nic nevěděli. Objevovaly se zvěsti o tom, že by film mohl nést název Wolverine: Weapon X, dlouhou dobou se šírily informace o tom, že film čerpá z komiksových předloh Old Man Logan a Death of Wolverine. Za poslední dny jsme se ale dozvěděli pár nových detailů. Velice důležitých detailů. Krom toho, že se film bude jmenovat Logan a bude se odehrávat v roce 2024 (tedy rok po X-Men: Budoucí Minulost), jsme se dozvěděli pár informací o postavách, přesněji o Loganovi a Profesorovi Xavierovi.

Co mají tito dva společného je to, že oboum začínají selhávat jejich schopnsti. Zatímco Logan nyní stárne mnohem rychleji a často se mu neobjevují jeho léčivé schopnosti, Xavier trpí nyní ztrátou paměti a jeho schopnosti se vymykají kontrole. Je to s ním horší než v roce 1973 (Budoucí Minulost).

Objevil se i oficiální (?) instagram filmu, který nese název wponx, což odkazuje na Weapon X. Že bychom se vrátili do doby, kdy byl Logan ještě zbraň? Je to možné. Všichni víme, že se objeví i Mr. Sinister, který je nejen záporák X-Menů, ale i génius a vědec. V potitulkové scéně X-Men: Apocalypse jsme mohli vidět, že Sinisterova korporace si vzala krev Logana k vlastním využitím. To všechno vede k faktu, že se objeví i Laura Kinney neboli X-23. Mimochodem, pokud jste si všimli, ručička na plakátě by měla odkazovat na X-23, která bude pravděpodobně ztvárněna mladší herečkou.

Jackman navíc pomrknul na fakt, že se tento týden máme dočkat malého teaseru. Jelikož však nyní probíhá Newyorský Comic-Con, není známo, zda myslel na dané akci nebo zda se jej dočkáme i my, kteří tu šanci být na CC nemají. Musíme si počkat a pak uvidíme.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one