Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Legion a Hellfire: Nové seriály z X-Menů

Napsáno 16. ledna 2016 | Seriál

Uplynula sice doba, co jsem napsal něco nového na web, ale jsem zpátky. Předpokládám, že jste již slyšeli o tom, že se chystají 2 nové seriály o postavách z x-menovského světa, a pokud ne, tak se konkrétně jedná o seriál Legion a o týmu Hellfire Club. Začneme s Legionem. Kdo vlastně je? Legion, pravým jménem David Charles Haller, který trpí duševní nemocí a poruchou osobnosti. Každá z jeho osobností navíc ovládá jednu z jeho schopností; telepatii, telekinezi, ovládání ohně, cestování časem a změny prostoru. Je též synem profesora Charlese Xaviera. Ted si zřejmě říkáte, Xaviera? Uvidíme Jamese McAvoye nebo Patricka Stewarta v jeho seriálu? Ne. Bylo potvrzeno šéfem stanice FX (na kterém bude připravující seriál vysílat) Johnem Landgrafem, že seriál se odehrává v pararelním vesmíru a nebo tím (bohužel) propojen s film. sérií X-Men. Což je škoda. Na druhou stranu, není vyloučeno, že bychom se někdy v budoucnosti nesetkali s McAvoyem, popřípadě se Stewartem. Není ještě jasné, kdo bude hrát Legiona, ale nedávno byla obsazena herečka Rachel Keller (Fargo), která si zahraje jednu z hlavních postav. Zatím nebyly podrobeny detaily o její postavě, ale vzhledem k tomu, že se má plánu vysílat na konci tohoto roku, měli by se už pomalu obsazovat herci. 


Ted druhý připravovaný seriál, Hellfire, pojednávající o Hellfire Club, týmu, který jsme mohli vidět v X-Men: První Třída. Tam byla skupina složena z Sebastianem Shawea, Emmy Frost, Riptidem, Azazelem a později i Angel Salvadore. Bohužel, i kdyby byl tento seriál propojen s filmovými X-Meny, s těmito postavami se největší pravděpodobností nesetkáme, poněvadž všechny tyto postavy byli zabiti (i když okolo Riptidea je to nejasné). Moc detailů se ohledně seriálu neobjevily, jenom to, že se bude vysílat na televizní stanici Fox a děj bude zasažen v 60. letech. Podle všeho se má v plánu vysílat někdy na začátku r. 2017


Na Legionu budou pracovat Noah Hawley (Fargo), Bryan Singer, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Jim Chory, Jeph Loeb  a John Cameron, zatímco na Hellfire se budou podílet Bryan Singer, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Evan Katz, Manny Coto, Jim Chory a Jeph Loeb. Produkce Legionu by měla začít koncem ledna nebo začátken února.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one