Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Hugh Jackman bude Wolverinem už navždy

Napsáno 14. března 2015 | Film

Za poslední týdny se na netu nahrnuly spoustu nových informací ohledně x-menovského filmového univerza. Začneme s Hugh Jackmanem. Možná jste už tuto informaci zjistili, ale já vám ji zopakuji. Jackman nedávno řekl, že by chtěl hrát Wolverina už do smrti. Což je vynikající zpráva ne? (ne jeho smrt, spíš ta část na začátku). Je vidět, že Jackman postavu Wolverina vážně má rád, a je skvělé, že jej bude hrát i nadále. Proto i Jackman dodal, že by se rád objevil v sólovce s Deadpoolem, i jako cameo. Je i dost možné, že se postava Wolverina objeví i v X-Men: Apocalypse. Jackmana k rozhodnutí hrát svou postavu udájně inspiroval Michael Keaton ve filmu Birdman.

Navíc nyní konečně víme, kdy se bude natáčet třetí Wolverinova sólovka. Natáčet by se mělo další rok, zatím se pracuje na scénáři, který má na starosti neznámý David James Kelly. Wolverine 3 má premiéru 3. března 2017.

Zatímco další Wolverine se bude natáčet až příští rok, na X-Men: Apocalypse již pracuje už teď. Režisér i jeden ze scénáristů filmu Bryan Singer neustále škádlí fanoušky svými zákulisními fotkami na svém Instagramu (fotky naleznete přímo v odkazu). Mezi fotkami můžeme např. vidět Xaviera s jeho helmou ze Celebra, samotné Celebro i vnitřek Xavierova domu. Do filmu byl nedáno i obsazen Ben Hardy v dosud nespecifikované klíčové roli (možná Angel?). Hardy původně chtěl hrát mladého Cyclopse, roli však získal Tye Sheridan.
Hudbu filmu bude navíc znovu skládat John Ottman, který už pracoval na X-Men: Budoucí Minulost a X-Men 2.

A ještě jedna třešnička na dort. Morena Baccarin (Homeland, Gotham) si oficiálně zahraje v Deadpoolovi. Zatím nevíme, o jakou roli se jedná, ale je možné že to budou Copycat nebo Domino. Smutná zpráva je, že se Daniel Cudmore nevrátí jako Colossus v Deadpoolovi.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one