Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Hugh Jackman bude možná Wolverinem už jen jednou

Napsáno 1. května 2014 | Film

Hugh Jackmana známe všichni. V jeho ikonické roli Wolverina si ho oblíbil každý fanoušek komiksů. Dosud se objevil už v sedmi filmech, a čeká ho i osmý, který bude znovu zasahovat do samostatného příběhu s Wolverinem. Jackman se však ještě nepodepsal na třetí sólovku Wolverina, poněvadž stále čeká na dost dobrý scénář, který musí být alespoň o trošku lepší než jeho předchůdce (The Wolverine). Ten se Jackmanovi líbil, a je rád, že se od Origins hodně liší jak příběhem, tak i osobnosti Wolverina. Přesto tu ale byli i ty předvídatelné věci, a toho se chce představitel v další sólovce vyhnout.

Momentálně teď s režisérem Jamesem Mangoldem probírá různé možnosti, jak příběh odlišit od svých předchůdců, zatím jen víme to, že se děj nebude odehrávat v Japonsku, a že čerpají z řady různých komiksů. Jeden z nich je i slavná komiksová série Old Man Logan, v němž je Logan starý zlomený muž, který po nešťastném chladnokrevném zabítí svých přátel odjel do ciziny, odmítl dál bojovat. Svět je v OML navíc ovládán superpadouchy. Pokud bude scénář natolik tak skvělý, který by Jackman považoval za nejlepší Wolverinovský film, je podle představitele jisté, že to bude na 99,9 % jeho poslední účast z filmové série X-Men. Hugh Jackman tak chce důstojně ukončit svou mutantskou kariéru. Pokud se tak stane, bude se vám po Hugh Jackmanovi stýskat? Osobně přiznávám, že mě ano.

Nicméně, na druhou stranu je možná šance, že se Jackman objeví i v X-Men: Apocalypse, který má  premiéru 27. května 2016. Co myslíte?
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one