Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Fox prý plánuje další spin-offy s X-Meny

Napsáno 12. srpna 2013 | Film

Letos se do našich kin vletěl zuřivě Mangoldův Wolverine, který (podle mě skvělý, úžasný film) nedopadl podle Foxů tak jak chtěli. Další rok nás čeká největší komiksový epický film s comebackem Bryana Singera, X-Men: Days of Future Past, který podle fanoušků a mě, bude film roku 2014. Ale co dál? Foxové mají už naplánové X-Force, který má scénář ještě v pracích (má ho na starosti Jeff Wanger), a také Deadpoola, který nevypadá dobře. Po tom všem by ale měli vzniknout další filmy ze série X-Men. A mělo by jich být asi tak deset. Jak jsem na to přišel? Zeptejte se konzultanta Foxu, Marka Millara, který nedávno odhalil, že The Wolverine a Deadpool nejsou jediní naplánovaní spin-offy:

"Marvel prodal Foxům X-Meny v 90. letech, tu dobu byli X-Meni velmi slavní a jejich komiksy se hodně vyprodávali, musíte mít na paměti, že byli jako národní poklad jak pro Marvel, tak i pro Foxy. Byl to jak zlatý důl, na kterém seděl Fox a Marvel měl tak nejvýdělečnější produkty za posledních 20 let. Takže si myslím, že by mohlo vzniknout tak 10 filmů ve filmové sérii X-Men."

Chápete tomu? Nevím jestli jsem ten text přeložil dobře, no co....tak jste to slyšeli (nebo četli?) dámy a pánové, 10 spin-offských filmů s X-Meny. Což ke docela dost řekl bych. Teď ale spekulovat, kteří budou mít vlastní sólovky. Deadpool a X-Force jsou naplánovaní, ale co ti ostatní? Jaké postavy by si asi zasloužili film? Gambit, Magik, Sabretooth? Napište své názory na facebookovou stránku do komentářů odkazu této novinky, či do ChatBoardu (to je to vlevo kde jsou příspěvky).

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one