Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Fox připravuje film o X-Force

Napsáno 11 . července 2013 | Film 

Vypadá to, že nás čeká další X-Men film! Fox si totiž registrovalo budoucí website adresu, s jménem X-ForceMovie.com, a podle názvu, by nás mělo čekat dobrodružství s X-Force týmem! Producentka Lauren Shuler Donner a tvůrce komiksu X-Force říkají, že tenhle film, by měl být skvělou příležitostí představit mutanta Cablea. V minulém roce, konzultant Marvelu Mark Millar, řekl vyjádření na X-Force film....

"Musíte vědět, že Fox koupil v 90. letech X-Meny, což tu dobu byla největší série všech dob. X-Force, Cable či Deadpool - všechny tyto úžasné věci se nedostali na plátna. Komiks X-Force #1 byla druhá největší komická kniha všech dob, hned po doby komiksu X-Men #1 od Jima Lee. Takže je to bezprostřední značka, jak přitáhnout fanoušky. Někdy si jdete po světě a můžete potkat 20 lidí, převlečených za Deadpoola, a v mnoha způsobech, jsou to nejlepší postavy Marvelu a tak chci připomenout lidem, že se tyto věci připravují, a na co máme. Myslím že je to skvělý nápad, s tím klidně přijdeme 10x...Tyto věci však stojí 150 miliónů dollarů k vytvoření filmu, takže se do toho musíme vložit, jestli to chceme."

Po Wolverinově sólovce a pokračování First Class, a možná i Deadpoolovi (pokud dostane šanci), by se měl Fox zaměřit pouze na tento projekt. Snad jim to vyjde...v tom doufejme. No a co je zač tento tým? X-Force je taková inkarnace týmu z 80. let, New Mutants, tým vede mutant Cable, a skupina je milintantnější a agresivnější než X-Meni. Původně se tým skládal z Cannoballa, Boom Boom, Warpath, Shatterstar, Feral a Domino. Postupně se vytvářeli další a další X-Force týmy, a s úplně jinými členy. Druhý X-Force se skládal z členů X-23, Warpathe, Wolfsbane, Caliban, Hepzibah a vůdcem týmu, Wolverine. Krutý tým, který bojoval s Marauders na Muir Islandu. Nicméně po smrti Hepzibah a Caliban, se tým rozpouští. Poté se vytvářeli další a další verze které bych tedˇ nechtěl rozebírat. Netuším jakou verzi si Fox vybere, to je jejich věc, ale podle mě, já bych bral verzi druhých X-Force, kde jsou X-23, Warpath, a další, místo Wolverinea by zasedl Cable.

Scénář filmu napíše Jeff Wadlow a produkovat bude znovu Lauren Shuler Donner.

Galerie
xforcedeadpool.jpg
xforce44.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one