Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Filmový Deadpool má šanci na zelenou

Psáno 25. října 2012 | Film

Už v minulém roce byl zvolen režisér pro film Deadpool, a to byl Tim Miller. V předminulém roce, byli vybráni dva lidi, kteří by sepsali scénář, to byli Rhett Reese a Paul Wernick, a před několika lety byla obsazena do hlavní postavy herec Ryan Reynolds a v tomhle roce začlo natáčení, ale od té doby nebyli už žádné novinky. Proč? Film totiž musel schválit FOX, přesněji jeho ředitel, jménem Tom Rothman, který tuto postavu nenávidí. Už víte proč? Jelikož Rothman tuto postavu nesnese, tak ani film neschválí, ale nyní přišla skvělá zpráva! Rothman totiž už NENÍ ředitelem FOXu, takže Deadpool má konečně zelenou, a dokonce se už můžeme dočkat prvních fotek. Bohužel, kdo ale nahradí Rothmana? Muž jménem Jim Gianopulos. Ten by mohl přikývnout hlavou a dát na film práva.
 
Režisér Miller ihned zareagoval a dodal: ,,Vytvořili jsme úžasný scénář a udělali jsme prvních pár testovacích projektů a jsem si jist, že by fanoušci byli nadchnuti. Ryan (Reynols) stále miluje tento projekt, ale ted' je to jen na Foxu, zda bude či nebude film...."
 
Tím tahle novinka ale nekončí, tvůrce Robert Liefeld na svém (oficiálním) Twitteru dodal k Millerově citaci: 

I've said it again, if the Deadpool test footage was seen, leaked, the Internet would freak and riots would ensue. Bloody PERFECT.

,,Řeknu to znovu, kdyby testovací záběr Deadpoola unikl na internet, všichni by zešíleli a následovali by nepokoje. Je to Krvavě DOKONALÉ."

The single biggest blockade(blockhead?) is gone. Mr. Tom Rothman has been removed from Fox. Not a friend of Deadpool's.

,,Velká zátěž je pryč. Tom Rothman odešel jako generální ředitel z FOXu. A už to není Deadpoolův přítel"

I think the success of the Deadpool game will help immensely and get the Deadpool film a green light. It's going to be HUGE

,,Myslím, že úspěch Deadpoolovi hry velcie pomůže filmu a dostane to na zelenou. Bude to fakt OBROVSKÝ."
Snad dlouho očekávaný Deadpool dostane zelenou a konečně do toho praští. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one