Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Ellen Page chce sólovku s Shadowcat

Napsáno 11. září 2013 | Film

Už před několika měsíci, přesnějí tím v dubnu (2013), se šířilii fámy z Foxu o tom, že vytvoří film s postavou ze ,,stáje" X-Men, Kitty Prydeovou alias Shadowcat. Fox tehdy najal jako scénáristu Diabla Cody, a jako režisér se přihlásil Jason Reitman. A od té doby poté nepadlo ai slovo. Představitelka Shadowcat Ellen Page nedávno řekla, že její role jí nesmírně baví, zvlášť v nadcházejícím X-Men: Days of Future Past. Page se objevila taktéž v X-Men: Poslední Vzdor. Nyní ale i padlo slovo, že by Ellen Page ráda měla sólovku, a to pod režisérským dohledem ,,Avengerskýho" Josse Whedona. 

Není ale i nadále zcela jasné, jestli tento snímek vůbec vznikne. Kitty Pryde/Shadowcat je v komiksovém světě dost populární, Whedon by dost rád chtěl dělat na tomto projektu, avšak je to jen na Foxu. Již jsem vám už psal, že Fox je rozhodnut nadále rozvíjet svou X-Menskou sérii, po Singerově sequelu První Třídy je rozhodnut snímek X-Force, zatímco Deadpool je čím dál v nedohledu. Sólovky Gambita se zřejmě nedočkáme, stejně jako sólovky u Juggernauta (o kterém se již uvažovalo po třetích X-Menech) či Storm. Kitty Pryde je proto docela fajn nápad, avšak ale nejsem nějaký šéf, takže je to všechno jen na Foxu. [Dole máte rozhovor Ellen Page s magazínem Vulture]

"Bryan [Singer],..já vůbec nevím jak to dělá, pracovat tak pilně v těch dnech. On [Bryan] je opravdu skvělý, co se týče práce s herci, ví jak tenhle film udělat správně, úžasně, mám pocit jako kdyby dělal na prvních dvou X-Menech. Jeto jeho první filmová podívaná, a kde je příběh hluboký, hluboký, prostě lidský příběh.

Slyšeli jste správně. A já jsem k tomu k dispozici! [Smích]. Miluju to. Kitty Pryde je skvělá. Jsem velmi vděčná, že jsem dostala tuto roli, a mám pocit, že skuteční fandové [X-Men] mají dostat to co chtějí. Byla bych opravdu ráda, kdybych si znovu zahrála Kitty Pryde. Vážně."

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one