Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Druhý First Class ve stylu Days of Future Past a proč má Deadpool R-Rating?

Psáno 10. června 2012 | Film

20th Century Fox si trochu pozměnilo název na pokračování První Třídy na "Days of Future Past" . A každý fanoušek X-Menů zná, co tenhle název znamená: "Dny nadcházející minulosti" a možná se tahle možnost může stát v dalším pokračování. A co vlastně je "Days of Future Past"? Tenhle titul popisuje snažení X-Menů v současnosti zastavit tým Brotherhood of Mutants, kteří se chtějí zbavit senátora Roberta Kellyho a současně popisuje ,,antiutopistickou" budoucnost, v níž svět vládnou známí Sentinelové, a mutanti žijí v táborech. Z budoucnosti se vrací Kitty Pryde alias Shadowcat, aby varovala X-Meny, aby zachránili Roberta Kellyho. 
 
Zatím není jasné, jestli opravdu další X-Meni nést tento název, ale příběh by to byl fakt skvělý ne? Proč ne? Bylo by vážně dobrý, kdyby se pár mutantů objevili z budoucnosti, nebo by se vraceli do minulosti, alespoň bychom mohli zahlédnout nové mutanty. 
 
Také se objevili informace o budoucím filmu Deadpool. Ryan Reynolds, který hrál Deadpoola v X-Men Origins: Wolverine, řekl, že spin-offský Deadpool bude mít R-Rating. Což znamená "nevhodné mládeži do 17 let" věku. Reynolds k tomu řekl, že film bude plný násilí, a soubojí s meči. Dovolí to ale 20the Century Fox?
 
  
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one