Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Deadpool: Staví se i Wolverine?

Napsáno 27. května 2015 | Film

Deadpoolova sólovka dosud získávala spoustu pozitivních ohlasů, a to nejen kvůli skvělému způsobu jak vyhlásit, že to bude eRko, kostýmu nebo milé pomoci malému nemocnému chlapci. Natáčení už bude co nevidět u konce a my budeme jenom čekat na první oficiální plakáty a trailery. Ale to nebude jediné, na co se budeme moc těšit. Jak už víme, představitel Wolverina, Hugh Jackman před časem potvrdil, že jeho poslední film s tímto hrdinou bude ve Wolverinovi 3. Nicméně, herec krom toho nevyvrátil možnost mít malý štěk alias cameo v natáčejícím Deadpoolovi. S tím nemá problém i představitel žoldáka s prořízlou hubou, Ryan Reynolds, který před několika dny řekl, že by rád viděl Hugh Jackmana a jeho Wolverina v Deadpoolovi. Jelikož se ještě natáčí, je dost možné, že režisér (Tim Miller) přizve Jackmana a dá mu nějaké to vtipné cameo, na způsob jaký ho měl v X-Men: První Třída.


Když už se bavíme o Deadpoolovi, mám tu pro vás i pár novinek o nadcházejícím X-Men: Apocalypse a připravované sólovce s Gambitem.
Před pár hodinam uvedl Bryan Singer, režisér Apocalypse fotku, kde natáčí scénu v kanálech a napsal "Calibanovo místo "byznysu". Nevíte kdo to je Caliban? Nevadí. Většina fanoušků (zřejmě) neslyšela o této postavě. Caliban je mutant, který dokáže vycítit a najít mutanty kdekoliv na světě. Schopnost, o kterou ho obrala Callisto v X-Men: Poslední Vzdor (žena, která se nějak nespřátelila se Storm). Krom toho je i Morlock, a bojoval po boku s týmy X-Factor a X-Force. Dole v galerii naleznete fotku. To, ale co je nejvíc zajímavé je fakt, že Caliban bude sloužit jako jeden z Apocalypsových Jezdců!! Bude typ Smrti, kterou měl podle spekulací sehrát Angel/Archangel (Ben Hardy). 
  Je zřejmě jasné, proč Apocalypse půjde právě po něm. Dosud ale není jasné, kdo si jej zahraje.
 

 
A teď informace o Gambitovi. Dlouho jsme se nedozvěděli podrobnosti o připravující sólovce s Gambitem, kterého ztvární Channing Tatum (21 a 22 Jump Street). Nevěděli jsme, kdo bude psát scénář, kdo bude režisér nebo kdy bude přesný datum premiéry. Nedávno však Tatum při rozhovoru potvrdil pár novinek. Scénář napíše Josh Zetumer, který psal scénář i pro Robocopa z minulého roku. Krom toho bylo i potvrzeno, že se bude jednat o origin story.
Galerie
vF1zfPx1fHDc.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one