Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Deadpool se filmu nakonec dočká

Napsáno 26. června 2014 | Film

Alespoň to tak vypadá. Dlouho odkládaný projekt, který se měl motat okolo nejoblíbenějšího anti-hrdiny Deadpoola se má objevit na letošním Comic-Conu v San Diegu. Tam by se měl uvést první teaser, jelikož se však ale dosud nenatáčelo, mělo by se to objevit ve formě teaseru, který minulý rok přednesl Avengers: Age of Ultron. To je v celku hodně dobrá zpráva, že už s tím něco dělají. Na druhou stranu je to i špatná zpráva. Tou je, že Ryan Reynolds, představitel Deadpoola z X-Men Origins: Wolverine, není již nadále spojený s filmem. Což znamená, že Reynolds nebude již hrát Deadpoola v jeho vlastní sólovce. Není dosud známo, kdo Reynoldse nahradí, ale snad to nedopadne špatně.

Děj filmu by se měl odehrávat v nové (alternativní) časové ose, kterou přednesl X-Men: Budoucí Minulost. Hugh Jackman, představitel Wolverina má Deadpoola v oblíbenosti, takže je dosti možné, že se ve filmu i objeví. A teď vážně něco zajímavého a nepravděpoboně pravdivého. Michael Biehn (Terminátor, Vetřelci) byl původně obsazen jako Cable! Cable je postava z alternativní budoucnosti, je synem Cyclopse a Madeline Pryor (klon Jean Greyové).

Pokud se začne brzy natáčet, mohli bychom se filmu dočkat už v rokách 2016-2017. Comic-Con by měl začít někdy v červenci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one