Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Deadpool s Ginou Caranou a Colossusem

Napsáno 14. února 2015 | Film

Nedávno jsme slyšeli, že se dělá konkurz na ženskou roli v Deadpoolovi, nebylo dosud jasné, o jakou postavu by se mělo jednat, nicméně server The Hollywood Reporter přinesl zprávu, že se k Deadpoolovi přidá Gina Carano, kterou můžete znát z filmu Fast & Furious 6!! Carano by si měla údajně zahrát Angel Dust, jedna z členů skupiny, která si říká Morlocks, mutanti, kteří se skrývají v kanálech. Nebylo prozrazeno, zda bude postava na straně Deadpoola, či se ho naopak bude pokusit zbavit. Nevím, zda byla pro tuto postavu dělali konkurz i tyto kandidátky, pokud však šlo tehdy o jinou roli, jistě bychom se měli brzy dozvědět víc.
 

To však není jediná postava, která se ve filmu objeví. Bylo dokonce potvrzeno, že se Daniel Cudmore vrátí jako Colossus!! Colossuse jsme už mohli vidět v X2, X-Men: Poslední Vzdor a i v X-Men: Budoucí Minulost. Ve všech filmech měl však jenom menší roli. Je dost možné, že v Deadpoolově sólovce dostane mnohem větší roli, kterou si tato postava zaslouží.Objevit by se měl i T.J. Miller (který byl s filmem už spojován dříve) avšak dosud v nepojmenované postavě (že by Bob?).
 

 
Objevit by se měl i T.J. Miller (který byl s filmem už spojován dříve) avšak dosud v nepojmenované postavě (že by Bob?).

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one