Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Deadpool: Reynolds oficiálně potvrzen

Napsáno 6. prosince 2014 | Film

Když bylo tehdy oznámeno, že se Deadpool dočká vlastního filmu, všem dosud kolovala jedna důležitá otázka, a ta, zda si roli ukecaného žoldáka znovu zahraje Ryan Reynolds. Teď se to však potvrdilo. Reynolds si skutečně znovu zahraje Wadea Wilsona aka Deadpoola (v dole v galerii najdete fotku, který Reynolds při podepisování smlouvy sdílel na svém Twitteru). Reynolds si již tehdy zahrál Deadpoola v X-Men Origins: Wolverine, kde ho zahrál parádně a získal si tak spoustu fanoušků. Avšak netrvalo dlouho, a v závěrečné bitvě se na scéně objevil Wade se zašitou pusou, adamantiovými drápy a s optickými schopnostmi Cyclopse. To většina fanoušků těžce zklamalo. Když se film s Deadpoolem tehdy připravoval, bylo už jasné, že nebude respektovat události Origins.

Ve starším scénáři (který mimochodem kdysi unikl na internet a získal spoustu pozitiv) měla být dokonce i scéna, kde Deadpool kritizuje filmaře, že ho tehdy pokazili, čímž by ,,prorazil čtvrtou stěnu", kdy postava promlouvá k divákům, což Deadpool často dělává ve svých komiksech. Nicméně Simon Kinberg však potrdil, že Deadpool bude součástí x-menovského univerza, a nebude se jednat o nějaký vedlejší film.
Režii má na starosti Tim Miller, šéf trikového studia Blur, který se podílel například na Thor: Temný Svět nebo na Avatar. Scénář napsali Rhett Reese a Paul Wernick (Zombieland). Premiéra filmu je nastavena na 11. 2. 2016.
Galerie
Deadpool_art.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one