Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Deadpool: Postava Ed Skreina odhalena

Napsáno 9. dubna 2015 | Film

Deadpool už se oficiálně začal natáčet, nejdříve jsme mohli zahlédnout Wade Wilsona (Ryan Reynolds), spolu s dalšími postavami na place. Tehdy jsme mohli zahlédnout jeho znetvořenou tvář, avšak nedávno se začala natáčet scéna, ve kterém můžeme vidět Ryana Reynoldse v kostýmu!! Na netu už kolují mnoho fotek z placu, kde se natáčí scéna podobná z testovacího traileru. Před několika hodiny navíc Reynolds vydal fotku své postavy na toaletě a s komiksem, ve kterém Deadpool zemřel.

Dále svou roli potvrdil i Ed Skrein, který si mimochodem zahrál v Game of Thrones nebo v novém filmu Transporter: Refueled. Skrein potvrdil, že hraje Ajaxe (pravým jménem Francis), postavu, která byla ochrankou v zařízení, kde byl experimentován Wade Wilson. Ajax Wadea neustále týral. Jednoho dne se však Wade pokusil svého týratele zabít. Ajax ale přežil a získal kybernetické tělo. Později začne vyhledávat a lovit mutanty.
  Herec podepsal smlouvu na tři další (případná) pokračování, takže ať už se s Ajaxem stane v Deadpoolovi cokoliv, rozhodně se s ním nevidíme naposled.
 

 
Dále tu mám novinky, které se však už netýkají Deadpoola. Jedná se konkrétně o X-Men: Apocalypse (26. 5. 2016). Před pár dny bylo potvrzeno, že si ve filmu objeví postava Angela, nejen že to dnes bylo potvrzeno, ale bylo i odhaleno samotným režisérem, že si jej zahraje Ben Hardy!! Dole v galerii navíc naleznete fotku prvního concept artu postavy, na kterém můžeme předpokládat, že se Angel ve filmu přemění na jeho (temné) alter ego, Archangela – jeden z Jezdců Apocalypsy.
Galerie
Archangel1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one