Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Napsáno 28. dubna 2014 | Film

Deadpool je jeden z nejoblíbenějších a nejlepších postav z MARVELu. Dosud se objevil v mnoha komiksových příběhů, videoher, a seriálů. Někteří fandové byli však hrubě zklamáni verzí, kterou viděli v závěrečném souboji  v X-Men Origins: Wolverine, kde náš anti-hrdina měl adamantiové drápy, Cyclopsovi ničivé schopnosti a zašitou hubu, tedy pusu. O jeho comebacku ve vlastní sólovce se už mluví dlouho, scénář byl za dlouhou dobu dokončen, avšak Fox trval, a ještě možná i trvá na tom, aby scénáristé skript zmírnili natolik, aby to Deadpoolova sólovka mohla být PG-13 (od 12cti let s doprovodem rodičů). Scénáristé však odmítají dělat jakékoliv změny, a chtějí to ponechat tak, jak to napsali. Teď se k diskuzi přidal i Simon Kinberg, který má dohlížet na Foxův Marvel Universe (X-Men, F4), a řekl, že Deadpoolův film musí prostě být eRko.

"...pokud chcete udělat film s Deadpoolem, myslím, že by bylo nejlepší ho udělat v eRku, udělat z něj temnější film než jakýkoliv jiný, jelikož je to dokonalá postava, která na to má."

Ukáže jen čas, kdy Deadpool dostane konečně svou sólovku, ale do té doby můžeme jenom čekat a doufat, než tomu Fox dá zelenou. Je však i velká šance, že se Deadpool objeví v připravovaném spin-offu X-Force. Nicméně, stejně jako Deadpool, nejsme (my fanoušci) moc trpělivý, a chceme už definitivní odpověď, zda-li někdy DP uvidíme na plátnech.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one