Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Deadpool: Jak je na tom film

Napsáno 14. listopadu 2013 | Film

Deadpool je kecal. Je to kecal a cool týpek. Avšak se v jeho malé roli ve filmu X-Men Origins: Wolverine se moc neukázal, tedy když vynechávám tu jeho parádní akční scénu (bylo to ale stejně málo). Ryan Reynolds ho zahrál přímo galantně a skvěle, ale pak, no, se to podělalo. Protože Gavin Hood (režisér filmu X-Men Origins: Wolverine) pak nechal z Deadpoola v závěrečném souboji Wolverina (Hugh Jackman) udělat týpka se sešitou hubou, adamantiovými meči, a, no, zkrátka to nebylo ono. Nicméně, později se i tak rozhodlo, že Deadpool zkrátka musí mít svůj film. Reylonds byl připojen a stále je, s filmem jako postava Deadpoola, na režisérskou židli byl posazen Tim Miller, a jako scénáristi byli najati Rhett Reese a Paul Wernick. Před několika měsíci jsem vás informoval, že tomuto filmu nedali zelenou, poněvadž zku*venej ředitel Foxu, neměl rád tuto postavu. Pak ho však vyhodili, a projekt měl šanci na uvolnění, ale, nic se nestalo.

Po dlouhé době se teď se ozval samotný režisér filmu, který prohlásil: "Nikdy se nevzdáme. Projekt je stále naživu, čekáme jen pouze na studio, aby pochopilo, jak k*revsky úžasný film by z toho mohl být. Já jsem připraven, Ryan je připraven, fanoušci jsou víc než připraveni, jen je potřeba to odsouhlasit."

Nicméně poté se ozvala i hvězda filmu, Ryan Reynolds, který při rozhovoru s Yahoo! řekl: "V této situaci, je film na tom bledě. Je tady minimální vliv na studio, což je způsob, jakým chceme film prezentovat. Říkáme, "podívej, je tu minimální rozpočet". Takže jakým způsobem to můžete udělat, když to bohužel také potřebuje eRko, nebo něco z těhle prvků."

Dále také můžete vědět, že se nedávno prosákl na internet scénář filmu Deadpool (dával jsem ho na oficiální facebookové str. X-Men CZ).

"Ale je to to hlavní součást skriptu, myslím tím, že ta postava [Deadpool] ví o tom, že je ve filmu, ví o tom, že je v komiksu. On pojmenovává vedoucí pracovníky v tom skriptu. Takže, je to vlastně riskantní vlastnost. Ale víte, uvidíme. Aktuálně v těch posledních týdnech, pokročil projekt o velmi, velmi, velmi malé krůčky vpřed."

Reynolds byl pak dotázan, zda se projekt dokončí: "Ehm, v našem životě? Jo, myslím že jo."

Tak co si myslíte? Podle mě se tento film uskuteční až za dva roky. Snad Fox už zatraceně dá tomu projektu zelenou.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one