Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Deadpool: Další postavy odhaleny

Napsáno 20. března 2015 | Film

Produkce Deadpoola už začíná, většina herců už své role ve filmu i potvrdila. Dosud jsme nevěděli, zda si Morena Baccarin (Homeland, Gotham) zahraje Copycat, Deadpoolovu (dávnou) lásku či Domino, jeho parťačku. Až dodnes. Baccarin na svém Twitter účtu přidala fotku z produkce, kde ukazuje svoje místo své postavy, které se jmenuje Vanessa. Už teď můžeme rovnou říct, že se jedná o Vanessu Carlyse alias Copycat!. Copycat je mutantka s modrou kůží, má schopnost proměnit svou podobu do jakékoliv osoby či zvířete, byla také jedna z experimentů "Weapon X", který jí zvýšil schopnosti, avšak to má i vedlejší účinky, mezi kterými patří fakt, že po dlouhé době kdy se do někoho přemění, ztrácí paměť.


I T.J. Miller (Transformers: Zánik) potvrdil svou roli. Měl by si zahrát šprta Jacka Hammera alias Weasela, Deadpoolova velkého kámoše. Jediný herec, který dosud neodhalil svou postavu je Ed Skrein (The Transporter Legacy), který by si měl údajně zahrát záporáka. Dole v galerii také naleznete tweety herců, kteří odhalili své role.
 

I představitel hlavní role se nedávno k filmu vyjádřil. Řekl, že by se filmu měli líbit i ti největší fanoušci komiksového žoldáka. Už se připravuje 11 let a všechno je prý dotaženo až k dokonalosti. Scénáristé Rhett Reese a Paul Wernick a režisér Tim Miller jsou naprosto odhodlaní k postavě a film by měl být naprosto skvělý.
Natáčení by mělo začít 5. dubna ve Vancoveru, kde by štáb měl strávit do 18. dubna. Deadpool má naplánovanou premiéru na 16. února 2016.
Galerie
CAfdSShU8AADUbJ.jpg
CAfTXNQWEAA6YX1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one