Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Channing Tatum jako další Wolverine?

Napsáno 4. dubna 2014 | Film

Hugh Jackman se už ve své roli Wolverina objeví tento rok pošesté v X-Men: Budoucí Minulosti, za tři roky se objeví ve své roli posedmé v další sólovce s Wolverinem, ale Jackman nemůže hrát tuto roli do konce života. Přijde jednou ten smutný moment, kdy ho někdo bude muset vystřídat. A pánové z Foxu už o tom dokonce i mluvili. Nebyl však vybrán, kdo, by mohl být nástupcem Jackmana. Ten se na to nyní vyjádřil, který také poodhalil, že jeho smlouva na postavu Wolverina má někdy skončit:

"Nevím, kdo by si ho [Wolverina] mohl zahrát, možná to bude pravděpodobně Channing Tatum. Nejsem si ale na 100 % jistý, kdy mi ta smlouva vyprší. Jsem si také dost jistý, že to nebude jen moje rozhodnutí. No vlastně, moje rozhodnutí v tom nehraje roli!. No, uvidíme."

Taky už trošku vyšilujete? Hugh Jackman si zahrál Wolverina už od roku 2000 ve snímku X-Men, tato role ho také proslavila. Toto ale není poprvé, kdy se spekuluje něco s Channingem Tatumem. Tatum se nyní uchází o roli Gambita v jeho vlastní sólovce. No, uvidíme, já popravdě bych Tatuma jako Wolverina neviděl. A co vy?
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one