Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Psáno 11. prosince 2012 | Film

Dozvěděli jsme se, že Patrick Stewart a Ian McKellen se vrátí do svých rolí Profesora X a Magneta ve filmu X-Men: Days of Future Past, před pár dny, bylo konfigurováno, že se do filmu vrátí i James Marsden a Halle Berry (Cyclops a Storm) a nyní bylo dokonce spekulováno, že by se vrátil i Alan Cumming, který si zahrál v X-Men 2. Cumming na to řekl: 
 
,,Nikdo mi nezavolal a nikdo ani neříkal, že by se ve filmu [X-Men: DOFP] objevil Nightcrawler. I když musím přiznat, že natáčení bylo zábavné a jsem rád, že lidé reagovali na skvělého Nightcrawlera, sice dost času uplynulo, ale vrátil bych se. X2 je skvělý film a ne jenom komiksový film. Myslím, že to byl jeden z filmů, ve kterém jsem byl opravdu dobrý."
 
Bylo opravdé úžasné, kdyby se tento výborný herec vrátil do série ne? Navíc, jak už víme, v pokračování se objeví Jason Flemyng jako Azazel a Jennifer Lawrence jako Mystique, a kdo by tento pár neznal, jsou to rodiče onoho Nightcrawlera. Zatím to nebylo oficiálně potvrzeno, ale budu vás o konkrétních novinek informovat. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one